امروز: پنجشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳

عوامل رکود تورمی و راهکارهای خروج: مبانی نظری و تجارب کشورها (جلد ۲)

کتاب عوامل رکود تورمی و راهکارهای خروج (جلد دوم) نوشته سیدعلی مدنی‌زاده و محمدحسین رحمتی یکی از کتاب‌های تخصصی نشر موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی است.

موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی یکی از مؤسسات آموزش عالی در ایران است که زیر نظر نهار ریاست جمهوری فعالیت می‌‌کند و از ادغدام «مرکز آموزش مدیریت دولتی» و « مؤسسه عالی پژوهش در برنامه‌ریزی و توسعه» تشکیل شده است.

این مؤسسه که در ابتدا مؤسسه عالی پژوهش در برنامه‌ریزی و توسعه نام داشت به‌دست گروهی از جمله سید محمد طبیبیان و علینقی مشایخی در سال ۱۳۶۸ زیر نظر سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی با هدف تربیت نیروی انسانی جهت سیاست‌گذاری اقتصادی بنا نهاده شد. در سال ۱۳۷۹ «مرکز آمورش مدیریت دولتی» با این مؤسسه ادغام شد و نام آن به موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی تغییر کرد.

در زمان ریاست جمهوری محمود احمدی نژاد این مؤسسه زیرمجموعه نهاد ریاست جمهوری شد. از بین رؤسای این مجموعه می‌توان به علینقی مشایخی، حسین راغفر، مسعود نیلی، حسین عظیم آرانی، محمدشریف ملک‌زاده، محمد نهاوندیان، محسن نجفی‌خواه و زهرا احمدی‌پور اشاره کرد.

این مؤسسه با هدف تربیت متخصصان در رشته‌های مدیریت، اقتصاد و حقوق شکل گرفته است تا به‌حال نیروهای متخصص بسیاری تربیت کرده است و در ادامه برای کمک به دانشجویان اقدام به چاپ و نشر کتاب‌های تخصصی کرده است. این کتاب یکی از آثار تخصصی نشر موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی است.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://en360.ir/?p=10715

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها